Close
Zostaw swój numer telefonu i nasz konsultant skontaktuje się z Tobą :-)
Podczas pracy na stronie wykorzystujemy mechanizmy Cookie, aby poprawić doświadczenia użytkownika i przyspieszyć pracę
niektórych elementów. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z polityką prywatności
Akceptuję cookie

Najczęściej zadawane pytania

Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych klientów

Rozpoczęcie nauki

Czym jest EasySchool?
EasySchool to są indywidualne zajęcia online z angielskiego, niemieckiego, polskiego, matematyki, chemii, fizyki oraz biologii. Zajęcia są prowadzone na interaktywnej platformie (która jest w formie podręcznika internetowego) bądź na podstawie podręcznika szkolnego zgodnie z indywidualnie ułożonym programem dla każdego ucznia.
Czy są dostępne lekcje próbne?
Oczywiście. Chętnie umówimy Cię na pierwsze bezpłatne spotkanie, na którym poznasz nauczyciela, omówisz swoje cele i oczekiwania oraz zapoznasz się z planem kolejnych lekcji oraz programem nauczania.
Jak mogę kontynuować naukę po spotkaniu próbnym?
Zaraz po lekcji próbnej otzrymasz wiadomośc mailową ze szczegółami dalszej organizacji nauki. Dodatkowo, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą drogą telefoniczną w celu omówienia Twoich wrażeń po spotkaniu.
Jak mogę wybrać nauczyciela?
Wybieramy dla Ciebie nauczyciela podczas konsultacji telefonicznej z menedżerem. Wystarczy opisać swoje cele i preferencje. Na podstawie tych danych konsultant wybierze osobę, która w najwyższym stopniu spełni Twoje oczekiwania.
Jak mogę się przygotować do lekcji próbnej?
Nie musisz szczególnie przygotowywać się do pierwszej lekcji. Na spotkaniu próbnym nauczyciel pozna Ciebie i Twoje cele, przedstawi formę i program dalszej nauki. Warto jednak mieć pod ręka kartkę i długopis.

Nauka

Jakie przedmioty są w EasySchool?
Nasza platforma online oferuje zajęcia z 7 przedmiotów: język angielski, niemiecki i polski, matematyka, chemia, fizyka i biologia.
Ile osób jednocześnie uczestniczy w zajęciach?
Maksymalna ilość uczniów na spotkaniu - 2 osoby (jeżeli zajęcia są prowadzone w mini-grupach).
Przeważnie lekcje odbywają się 1 na 1 z nauczycielem.
Czy rodzice muszą być obecni na zajęciach?
Jeżeli to jest lekcja próbna dla Twojego dziecka, wtedy zalecamy uczestnictwo rodzica, ponieważ pod koniec zajęć lektor podsumowuje spotkanie oraz przedstawia dalszy program nauczania. W takim przypadku, masz okazję od razu omówić wszystkie szczegóły bezpośrednio z lektorem.
Czy wykupione lekcje wygasają w terminie?
Nie, wykupione zajęcia nie mają terminu ważności i nie wygasają po kilku miesiącach, czy nawet latach.
Czy mogę zrobić przerwę w naucę?
Tak, można zrobić przerwę. Trzeba tylko poinformować menedżera i lektora o tym, jak długą przerwę planujesz.
Czy mogę zmienić nauczyciela w trakcie kursu?
Pewnie. Wybierzemy dla Ciebie innego lektora, jeżeli z pewnego powodu będziesz mieć ochotę zmienić obecnego nauczyciela.
W jakim najmłodszym wieku uczycie dzieci?
Uczymy dzieci w wieku od 6 lat ze względu na specyfikę nauczania online w wieku przedszkolnym.
Na jakiej platformie są prowadzone zajęcia?
Nasze zajęcia online są prowadzone na Zoom, który zapewnia wysoką jakość połączenia i oferuje bogaty zestaw narzędzi oraz bezpiecznie przechowywuje Twoje dane osobowe.
Czy są dostępne lekcje grupowe?
Tak, oferujemy również zajęcia w mini-grupach (2 osoby). Poza tym, zajęcia grupowe oferujemy w bardziej atrakcyjnej cenie.
W jakim języku są prowadzone zajęcia?
Jeśli Twój poziom języka obcego jest wyższy niż A2, zajęcia będą prowadzone w języku obcym. Jeśli jednak masz podstawową znajomość języka, którego się uczysz (lub uczysz się matematyki lub innych przedmiotów) zajęcia są prowadzone w języku polskim.
Jak jest sprawdzany postęp ucznia w trakcie nauki?
Od czasu do czasu, zależnie od oczekiwań uczniów lub rodziców, nauczyciel sprawdza poziom wiedzy ucznia. Test przeprowadzany jest zwykle w dwóch formach: ustnej i pisemnej. Jeżeli wyniki wymagają interwencji rodziców, nauczyciel niezwłocznie przekazuje je rodzicom.
Jaki jest czas trwania lekcji?
Zajęcia trwają 55 lub 90 min. Jeżeli jesteś zainteresowany/-a 90-minutowymi lekcjami, wystarczy poinformować konsultanta przed dokonaniem opłaty.
W jaki sposób są prowadzone lekcje?
Zajęcia są przeprowadzane online, za pośrednictwem komunikatora Zoom. Lekcje są indywidualne, na żywo z lektorem.
Jak mogę skontaktować się z konsultantem szkoły?
Jeśli masz pytania, zawsze możesz sprawdzić szczegóły u naszego konsultanta.
Poczta: easyschool@buki.org.pl
Telefon: +48-732-082-068
Możesz również zalogować się do swojego profilu ucznia na stronie BUKI i napisać wiadomość do nauczyciela lub konsultanta.
Czy są dostępne zajęcia stacjonarne?
Obecnie nie oferujemy zajęć stacjonarnych.
Mam utrudnienia techniczne podczas spotkania. Co mam zrobić?
  • sprawdź prędkość połączenia internetowego, powinna wynosić co najmniej 15 Mb \ s
  • jeśli prędkość połączenia jest za mała lub niestabilna, wyłącz na chwilę kamerę
  • nauczyciel zadzwoni do Ciebie, żeby pomóc rozwiązać problem lub przełożyć lekcję na bardziej dogodny dla Ciebie termin.
Potrzebuje nauczyć się języka obcego w komunikacji codziennej. Czy znajdę u Was rozwiązanie?
W EasySchool oferujemy podejście indywidualne, co znaczy, że ​​możesz zapisać się na dowolny kurs, którego potrzebujesz. Jest to brane pod uwagę przez konsultanta jeszcze na etapie wyboru nauczyciela.
Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat?
Po ukończeniu kursu możesz podejść do testu z naszym metodykiem, po czym wydajemy certyfikat określający Twój poziom i liczbę godzin nauki języka.
Jacy nauczyciele pracują w EasySchool
Nasza platforma zatrudnia sprawdzonych i certyfikowanych nauczycieli, z którymi są przeprowadzane wywiady przez naszych metodyków. Nasi nauczyciele tworzą komfortowe warunki do nauki oraz uwzględniają Twoje cele i zainteresowania w trakcie nauczania.
Jakiej metody nauczania stosujecie?
Dla każdego ucznia opracowujemy indywidualny program, uwzględniając jego cele i zainteresowania. Dobieramy materiały metodyczne do konkretnych potrzeb ucznia i tworzymy spersonalizowany plan lekcji.

Grafik zajęć

Jak odwołać lub przełożyć lekcję?
Aby odwołać lub przełożyć zajęcia, należy poinformować nauczyciela co najmniej 8 godzin przed zaplanowaną lekcją. Wtedy będziesz pewien, że nie zostaniesz obciążony opłatą za tę lekcję.
Czy mogę zmienić grafik zajęć?
Oczywiście. Możesz zmienić harmonogram, poprzednio ustalając nowe terminy z nauczycielem. Jeśli nie możesz uzgodnić nowego harmonogramu, możemy zaproponować Ci innego nauczyciela.
Jak zaplanować swój harmonogram?
W celu zaplanowania najdogodniejszego dla Ciebie harmonogramu, nasz konsultant przed lekcją próbną poprosi Cię określić terminy, w których chcesz mieć lekcje i wybiera lektora, który dysponuje podanymi przez Ciebie terminami.

Opłaty

Jakie są promocje/zniżki?
Tak, od czasu do czasu ogłaszamy promocje. Aktualna promocja polega na otrzymaniu dodatkowych bezpłatnych lekcji do pakietów, które zostały opłacone w ciągu 24 godzin po lekcji próbnej:
  • 12 lekcji + 1 bezpłatna lekcja
  • 20 lekcji + 2 bezpłatne lekcje
  • 50 lekcji + 3 bezpłatne lekcje
Czy mogę dostać zwrot kosztów?
Tak. Zgłoś się do konsultanta i wypełnij wniosek o zwrot kosztów według wzoru. Twój wniosek opracujemy w ciągu 7 dni.
Jakie są dostępne metody płatności?
Możesz zapłacić kartą lub przez link, który znajdziesz w profilu studenta, albo poproś konsultanta o przesłanie go na maila. Możemy również wystawić fakturę imienną lub na dane Twojej firmy.
Na razie nie mam możliwości wykupić cały kurs, ale chciałbym wiedzieć, co mogę zrobić. Czy jest opcja płatności w ratach?
Niestety obecnie nie oferujemy takiej opcji. Pracujemy jednak nad tym, aby nasi uczniowie wkrótce mieli ją do wyboru.
Czy mogę zapłacić w walucie innej, niż złotówki?
Jasne. Możesz dokonać transakcji w dowolnej walucie przez swój profil ucznia.
Jakie metody płatności są dostępne i czy mogę zapłacić bez użycia karty bankowej?
Na stronie można bezpiecznie płacić kartą lub przelewem internetowym. Również możesz się zgłosić do konsultanta po rachunek lub fakturę.
Chcę się uczyć dwóch lub więcej przedmiotów, czy mam jakąś zniżkę?
Tak. Możesz podzielić jeden większy wykupiony pakiet na dwa przedmioty, co w wyniku daje bardziej atrakcyjną cenę za lekcję pojedynczą.