Close
Zostaw swój numer telefonu i nasz konsultant skontaktuje się z Tobą :-)
Zarezerwuj bezpłatną lekcję
Wypróbuj indywidualne lekcje z najlepszymi nauczycielami⚡
Zgadzam się z Ofertą Publiczną, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz potwierdzam ukończenie 16 lat lub posiadanie pozwolenia od rodziców /opiekuna
Podczas pracy na stronie wykorzystujemy mechanizmy Cookie, aby poprawić doświadczenia użytkownika i przyspieszyć pracę
niektórych elementów. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z polityką prywatności
Akceptuję cookie

Korepetycje z języka angielskiego

Doświadczeni nauczyciele
Interaktywna platforma online
55-minutowe zajęcia
Indywidualne zajęcia
Zaufało nam ponad 231 studentów
Korepetycje online to łatwo!
Stworzyliśmy interaktywny serwis, którego cel nauczyć cię lub twojego dziecka języka angielskiego do poziomu biegłej rozmowy
Na zajęciach obecny tylko korepetytor i uczeń
Uczniowie uczą się z korepetytorem indywidualnie, co umożliwia elastyczne zarządzanie harmonogramem
Program zajęć zależy od potrzeb ucznia
Nauczyciel opracowuje program nauczania specjalnie dobrany do ucznia po weryfikacji znajomości języka angielskiego
Nauka jest nie mniej interesująca niż TikTok
Doceniamy indywidualność każdego ucznia
Na dodatek do ciekawych zajęć wypracowaliśmy system osiągnięć, żeby rodzice, uczeń i nauczyciel mieli możliwość monitorowania postępów ucznia
Każdy ma indywidualny temperament i sposób przyswojenia informacji. Te cechy bierzemy pod uwagę przy stworzeniu programów szkoleniowych
Nasz zespół nauczycieli
to 323 doświadczonych specjalistów
Będzie z Tobą pracować najlepszy nauczyciel: wesoły, przyjazny, towarzyski, cierpliwy i wymagający
Pełni pasji do nauczania
Motywują do nauki oraz osiągania celów
Każdy z naszych lektorów przeszedł gruntowną selekcję, rozmowy kwalifikacyjne oraz egzaminy potwierdzające niezbędne kwalifikacje
Zweryfikowani przez dyrektora akademickiego
Olga
Dostosowują program nauczania do Twoich potrzeb i czynią naukę efektywną
Marzena
Marcelina
Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się, że EasySchool Ci odpowiada.
55 minut
Indywidualne lekcje z nauczycielem
Tworzymy spersonalizowany program nauczania dla każdego ucznia, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia.
Dodatkowo nauka w formie zdalnej nie przywiązuje do konkretnego miejsca przeprowadzenia zajęć

Indywidualny program nauczania dla osiągnięcia Twoich celów
Ucz się w dowolnym miejscu i czasie
Możesz wybrać dogodny dla Ciebie termin zajęć! Przy zakupie pakietu zajęć przerobisz cały kurs oraz osiągniesz wyznaczone cele

Elastyczny grafik: dogodne dla Ciebie terminy
Tworzymy spersonalizowany program nauczania dla każdego ucznia, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia
Dobry wybór na początek
78 zł / za lekcję
Elastyczny grafik
55 minut
Indywidualne zajęcia z nauczycielem
6 lekcji
Pakiet na miesiąc zajęć
7% taniej
+ 1 lekcja gratis
73 zł / za lekcję
Elastyczny grafik
55 minut
Indywidualne zajęcia z nauczycielem
12 lekcji
Najbardziej popularny pakiet:-)
15% taniej
+ 2 lekcje gratis
68 zł / za lekcję
Elastyczny grafik
55 minut
Indywidualne zajęcia z nauczycielem
20 lekcji
Najbardziej atrakcyjna cena
22% taniej
+ 3 lekcje gratis
64 zł / za lekcję
Elastyczny grafik
55 minut
Indywidualne zajęcia z nauczycielem
50 lekcji

Ceny korepetycji

Otrzymaj 2 bezpłatne lekcje za znajomego, który wykupił dowolny kurs w naszej szkole
+2 bonusowe lekcje za polecenie naszej szkoły
Wykupiony pakiet lekcji nie ma terminu ważności, ucz się kiedy chcesz
Bezterminowe pakiety
Uczyłam się matematyki z Władysławem i naprawdę chcę zauważyć, jak głęboką wiedzę on posiada w tym przedmiocie i jak w tych samych szczegółach potrafi wytłumaczyć! Po naszych zajęciach zmieniłam swój stosunek do matematyki i teraz wręcz przeciwnie, chcę ją dalej studiować na uniwersytecie. Menadżer szkoły Maria zawsze szybko i uprzejmie odpowiadała na wszystkie moje wiadomości.
Nauczyciel bardzo mi się podoba. Materiał podany w bardzo zrozumiały sposób. Szkoła również pozostawia przyjemne wrażenie. Przyjazna postawa zarówno ze strony szkoły, jak i nauczyciela. Dziękuję za taką pracę!
Próbowaliśmy znaleźć nauczyciela matematyki na własną rękę, ale wszyscy nauczyciele są już zajęci. Następnie postanowiliśmy spróbować znaleźć potrzebnego nauczyciela przez Internet i stronę do wyboru korepetytorów. Wybór jest bardzo duży. Ale w krótkim czasie administrator tej strony pomógł nam w wyborze nauczyciela. Nauczyciel jest bardzo uprzejmy, życzliwy i od razu skupiony na niezbędnych informacjach do nauczania matematyki. Dziecko bardzo lubi spędzać czas z tym nauczycielem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za profesjonalnego nauczyciela.

Opinie naszych uczniów

540 opinii uczniów o szkole EasySchool
Ocena – 4.7 z 5
31 opinii
Ocena – 4.8 z 5
123 opinii
Ocena – 4.7 z 5
21 opinii
Irena W.
Aneta B.
Marzena G.

Opinie o EasyEnglish

Jak nasi uczniowie oceniają indywidualne zajęcia z nauczycielami EasyEnglish
Mama Julii
Milena
Klaudia

Zapisz się na bezpłatną lekcję

Doświadczony lektor określi Twój poziom
Razem z lektorem wyznaczysz Twoje własne cele językowe
Na podstawie uzyskanych informacji lektor stworzy dla Ciebie indywidualny program nauki
Lektor sprawi, że cały proces nauki będzie łatwy i interesujący

Najczęściej zadawane pytania

Czy są dostępne lekcje próbne?
Oczywiście. Chętnie umówimy Cię na pierwsze bezpłatne spotkanie, na którym poznasz nauczyciela, omówisz swoje cele i oczekiwania oraz zapoznasz się z planem kolejnych lekcji oraz programem nauczania.
Jak mogę wybrać nauczyciela?
Wybieramy dla Ciebie nauczyciela podczas konsultacji telefonicznej z menedżerem. Wystarczy opisać swoje cele i preferencje. Na podstawie tych danych konsultant wybierze osobę, która w najwyższym stopniu spełni Twoje oczekiwania.
W jaki sposób są prowadzone lekcje?
Zajęcia są przeprowadzane online, za pośrednictwem komunikatora Zoom. Lekcje są indywidualne, na żywo z lektorem.
Potrzebuje nauczyć się języka obcego w komunikacji codziennej. Czy znajdę u Was rozwiązanie?
W EasySchool oferujemy podejście indywidualne, co znaczy, że ​​możesz zapisać się na dowolny kurs, którego potrzebujesz. Jest to brane pod uwagę przez konsultanta jeszcze na etapie wyboru nauczyciela.
Żyjemy w świecie, w którym język angielski jest niezbędny. Na rynku pracy coraz trudniej znaleźć zawód, gdzie nie wymaga się znajomości tego języka, zwłaszcza w branżach związanych z marketingiem, IT, administracją czy hotelarską. Coraz więcej rodziców zapisuje swoje kilkuletnie pociechy na zajęcia z języka angielskiego, być może jesteś jedną z tych osób? Może sam/a chcesz nauczyć się języka angielskiego?

Potrzebujesz podszkolić swoje umiejętności przed wyjazdem lub rozmową kwalifikacyjną? Może chcesz przystąpić do międzynarodowych egzaminów FCE, IELTS czy CAE lub musisz nadrobić zaległości przed sprawdzianem lub kartkówką? Jeżeli odpowiedziałaś/eś “tak” na jedno z zadanych pytań, to znaczy, że dobrze trafiłaś/eś. Easy School pomoże Ci zrealizować każdy z wymienionych celów i jeszcze więcej - zgodnie z Twoimi celami.

Nasza platforma EasySchool jest przystosowana do Twoich wymagań - bez względu na to, jakie one są. Współpracujemy z nauczycielami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Jedni przygotują Cię do egzaminów międzynarodowych, inni pozwolą przełamać opór przed mówieniem, a jeszcze inni nauczą Twoje dziecko mówić w języku angielski, zanim pójdzie do szkoły.

Po co uczyć się angielskiego we współczesnym świecie?

Musimy spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć (w tym wypadku napisać) jedną ważną rzecz - dzisiaj bez znajomości języka bardzo trudno się żyje. Świat stoi przed nami otworem. Popularne linie lotnicze oferują loty do stolic krajów europejskich (i nie tylko) za przysłowiowe “kilka groszy”. Najtańsze bilety możecie znaleźć już od 40 zł (w obie strony). Tak naprawdę lot może kosztować tyle, co jednorazowe wyjście do kina. Mimo to wiele osób boi się zwiedzać świat ze względu na problemy komunikacyjne. To właśnie angielski jest językiem międzynarodowym, gdzie niemal w każdym kraju (lepiej lub gorzej) wszyscy się nim posługują - chociażby na lotnisku.

Angielski jednak jest nam potrzebny nie tylko podczas podróży. Coraz więcej zawodów wymaga znajomości tego języka na poziomie komunikatywnym. W niektórych branżach jest to czasami niezbędne, a międzynarodowe zespoły są na porządku dziennym. Co więcej, nic nie wskazuje na to, żeby ten trend miał się odwrócić. Najprawdopodobniej znajomość języka angielskiego będzie nam coraz bardziej potrzebna, dlatego naukę jest zacząć, jak najwcześniej - można to robić zarówno samodzielnie, jak i z pomocą osób trzecich.

Zajęcia indywidualne czy grupowe? Co wybrać?

W szkole uczymy się w grupach ponad dwudziestoosobowych. Czy jest to najlepsze rozwiązanie? Chyba wszyscy się zgodzą z nami, że jednak nie do końca. Niestety podczas lekcji nauczyciel nie jest w stanie poświęcić odpowiedniej ilości uwagi wszystkim uczniom. Niestety budżet na oświatę i edukację w szkołach państwowych jest ograniczony, dlatego w ramach nauki w szkole musi nam to wystarczyć. Istnieją jednak dodatkowe formy nauki, które pozwalają na osiągnięcie lepszych i szybszych efektów - są to zajęcia indywidualne. Musimy jednak na wstępie zaznaczyć, że zazwyczaj taka forma nauki jest nieco droższa, jeżeli będziemy porównywać koszt pojedynczych zajęć.

Nieco inaczej to wygląda podczas porównywania kosztów całościowych. Wybierając zajęcia indywidualne, bardzo często kursy trwają krócej niż w przypadku zajęć grupowych. Jest to związane z tym, że nauczyciel poświęca tylko Tobie całą swoją uwagę. Przykładowo mając opory przed mówieniem, przez całą godzinę możecie rozmawiać tylko we dwoje, czy takie zajęcia nie będą bardziej wartościowe niż grupowe, gdzie każdy ma możliwość mówienia dosłownie kilka minut?

Dlaczego my?

Powodów, dla których warto wybrać EasySchool jest wiele, m.in.:
  • gwarancja indywidualnego podejścia;
  • korzystanie ze specjalnej platformy EasySchool;
  • interaktywne metody nauki;
  • możliwość rozpoczęcia nauki angielskiego na każdym poziomie;
  • ustalanie swoich własnych indywidualnych celów nauki;
  • możliwość wyboru korepetytora zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Co oferuje platforma EasySchool?

Platforma zaproponowana przez EasySchool to miejsce przeznaczone do trenowania swoich umiejętności. Podczas codziennej nauki możesz stworzyć swój własny słownik, masz dostęp do swoich wyników i postępów w nauce oraz dodatkowo (po zajęciach z nauczycielem) możesz doskonalić swoje wszystkie umiejętności związane z językiem angielskim - pisanie, słuchanie, mówienie i czytanie ze zrozumieniem.

Ile kosztuje nauka z nami?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wiecie, czego się spodziewać po platformie EasySchool. W końcu nikt nie chce kupować kota w worku, dlatego też oferujemy wszystkim uczniom pierwsza darmową lekcję - trwa ona tyle samo, co lekcja płatna (55 minut) - dzięki temu sprawdzicie, czy dany nauczyciel, forma nauki i przygotowana przez nas platforma spełnia Wasze oczekiwania.

Cennik zajęć z języka angielskiego:
  • karnet na 6 lekcji - 78 zł/lekcja;
  • karnet 12 lekcji - 73 zł/lekcja;
  • karnet 20 lekcji - 68 zł/lekcja;
  • karnet 50 lekcji - 64 zł/lekcja.

Nadal nie wiecie, czy warto wybrać naszych nauczycieli? Skorzystajcie z naszej bezpłatnej lekcji próbnej. Do zobaczenia!


Zarezerwuj bezpłatną lekcję
Wypróbuj indywidualne lekcje z najlepszymi nauczycielami języka angielskiego⚡
Zgadzam się z Ofertą Publiczną, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz potwierdzam ukończenie 16 lat lub posiadanie pozwolenia od rodziców /opiekuna